Oczyszczanie z metali ciężkich-revital

REVITAL

Metoda jego działania została opracowana przez angielską lekarkę Mary Staggs, która od dawna poszukiwała bezinwazyjnej metody oczyszczania organizmu.
W obecnym czasie jest powszechnie uznawana i stosowana wśród lekarzy i terapeutów na całym świecie.

Urządzenie BODY DETOX dzięki specjalistycznemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, która powoduje jonizację wody.

PowiĂŞksz zdjecie

Zjonizowane cząsteczki przenikają przez skórę stóp do wnętrza organizmu i zaczynają powodować natychmiastowy proces oczyszczenia przestrzeni międzykomórkowej i doprowadzają błony komórkowe do właściwego potencjału. Jakiekolwiek zakłócenia tego potencjału powoduje gorsze funkcjonowanie komórek, a pogłębianie się tego stanu powoduje osłabienie naturalnych funkcji obronnych organizmu co ułatwia rozwój wielu chorób.
Badania naukowe potwierdziły, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał od 70-90mv. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych i wydalanie toksyn jest optymalne. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać od normy i wówczas przyswajanie składników pokarmowych jak i wydalanie toksyn jest zaburzone.

Z pomocą przychodzi nam ,,REVITAL’’, który doprowadza do optymalnego potencjału błony komórkowe, dzięki czemu szybko pozbywamy się uwolnionych w czasie terapii toksyn.
  

JAK WYGLĄDA ZABIEG

W trakcie zabiegu, który trwa 30 min., zanurzamy stopy (około 2000 porów jest w każdej stopie) w misce SPA i poprzez odpowiednio zmodulowany prąd jonizujący wodę następuje szybkie i skuteczne oczyszczanie i energetyzacja organizmu.
Zabieg jest niezwykle relaksujący i odprężający całe ciało.
 
WSKAZANIA DO STOSOWANIA REVITAL: 

 •     nadmierna potliwość rąk i stóp
 •     wspomaga leczenie grzybicy szczególnie międzypalcowej
 •     schorzenia skóry: łuszczyca, trądzik, zapalenie skóry
 •     otyłość i cellulitis
 •     problemy związane ze słabą przemianą materii
 •     bóle, zapalenia i zwyrodnienia stawów
 •     problemy układu trawiennego: jelita, wątroba, nerki
 •     uczucie zmęczenia - normalizuje działanie systemu nerwowego i łagodzi nerwobóle
 •     wspomaga układ krążenia oraz metabolizm
 •     bóle głowy, kłopoty ze snem, stany stresowe
 •     zaburzenia równowagi zasadowo - kwasowej organizmu


NADRZĘDNYM celem:

Body detox jest odtrucie organizmu z toksyn i zanieczyszczeń, przede wszystkim z fosforanów, azotanów, kadmu, ołowiu,, amoniaku z jednoczesnym pobieraniem z wody uwalniane przez jonizator związki żelaza.

Dla uzyskania pełnego komfortu zalecane jest stosować około 10 zabiegów, co drugi dzień
W wyniku przeprowadzonych badań m.in. badanie krwi w jasnym polu widzenia, zaobserwowano zwiększoną żywotność krwinek czerwonych, usuwanie wielu złogów i substancji toksycznych, następuje częściowe odkwaszenie organizmu.
We krwi normalizuje się poziom wapnia, potasu, magnezu i żelaza.

Oczyść organizm już dziś! Zadzwoń 665 - 119 - 909